Ugandi Kohvik

Peresõbralikust kohvikust leiab linna ainukesed suhkruvahvlid koos kõikide mõnusate lisanditega. Külla tulles on tunda kvaliteetse kohvi ja magusa saiakese lõhna. Ugandi Kohvikus on joogikaart, mida Otepää piirkonnas teist ei leia.

Avatud E-N 09.00 - 21.00, R-L 09.00 - 22.00 / P 09.00 - 18.00


Suure südamega väike UGANDI KOHVIK on hubane koht Otepää südames, kus õhk on hingelt soe, meeled magusad ning maitsed head ja puhtad. Peresõbralikust kohvikust leiab linna ainukesed suhkruvahvlid koos kõikide mõnusate lisanditega. Külla tulles on tunda kvaliteetse kohvi ja magusa saiakese lõhna. Uhke vitriin on täis magusaid, suursuguseid kooke – seda nii kohapeal nautimiseks kui ka kaasa ostmiseks.

Õdusa kohviku À la carte keskendub heale ja puhtale maitsele. Aastas korra muutuv menüü on alati temaatiline – 2018. aasta road on pühendatud Eesti 100. sünnipäevale. Meie juures saab  õhtul võtta koos sõbraga lihtsalt klaasi veini või juua tassi teed, aga  soovi korral nautida ka maitsvat mitmekäigulist õhtusööki, mille kõrvale käib alati käsitööna valmiv maja leib.

Ugandi Kohvikus on joogikaart, mida Otepää piirkonnas teist ei leia. Hoolikalt valitud ja väga suure sortimendiga eestimaiste käsitöösiidrite (rohkem kui 25 erinevat käsitöösiidrit) ja –õllede (rohkem kui 50 erinevat käsitööõlut) valik loovad koos toiduga täiusliku maitseelamuse või annavad lihtsalt põhjuse sõprade seltsis avastada erinevate pruulikodade tooteid.

Värskelt pressitud naturaalne apelsinimahl ja suurepärane kohvi annavad hommikutele hoopis teise energia. Kõiki tooteid on võimalik nautida kohapeal või kaasa osta: kohvi, saiakesed, koogid, vahvlid, käsitööõlled jne. Lisaks hoitakse au sees kohalikku toodangut ning müügiriiulil leiavad koha nii käsitöö kui ka muud piirkonna tooted, alustades meepurkidest ja lõpetades vanaema hoidistega. Head asja saab teha vaid armastuse ja kirega. Ugandi Kohvik lahutab meelt, täidab kõhtu ja on kohaks, kuhu seinte vahele jäävad parimate sõprade saladused. Seisame ühiselt hea selle eest, et iga sisseastuja tunneks end lahkudes vähemalt grammi võrra õnnelikumana.

*
*
*
*
*