Arkna mõisa juustukelder

Juustukeldri eesmärk on pakkuda maalähedast ja unustamatut maitseelamust. Anname kaasa küllaga positiivsust ja head tuju pakkudes oma toodete laia valikut.

Avatud: K-P 12.00-20.00.


Arkna on mõnus elukeskkond, kus küla südameks on ajalooline mõis ja seda ümbritsev park. Arkna areneb ja avaneb tasapisi.

Arkna Mõisakompleksi ajaloolises jääkeldris on avatud ainulaadne Juustukelder-pood-kohvik, mille eesmärk on pakkuda maalähedast ja unustamatut maitseelamust. Juustukeldris kasutatakse võimalikult palju kohalikku toorainet toidu valmistamiseks. Meie toitudes on esindatud kohalikud käsitööjuustud, hooajalised köögiviljad, maitsetaimed, marjad ja mesi.

Pakume gruppidele Arkna Mõisakompleksi tutvustavat ekskursiooni ja Arkna käsitööjuustude ning toodete degusteerimist Juustukeldris.

Tule korralda oma üritus (seminar, sünnipäev, firmapidu vms) Juustukeldris, kus meil on ~50 istekohta (pika laua taha kuni 28 inimest).

 Anname kaasa küllaga positiivsust ja head tuju pakkudes oma valikus:

  • erinevaid käsitööjuuste
  • Arkna õiemett
  • toortatra tooteid
  • mustsõstardest valmistatud moose, mahlasid, veine ja kuivkülmutatud krõpse
  • kasvuhoones kasvatatud ürte ja köögivilju

Tule meile külla – külasta Juustukeldrit või jaluta pargis. Ostes Eesti väiketootjate maitsvaid tooteid teed pai enda tervisele ja Eesti maaelule.

*
*
*
*
*

Asukoht