PESA HOTELLI hommikusöök

Teenust pakub: Hotell Pesa Restoran

Pesa hotelli hommikusöök sobib neile, kes soovivad teha traditsioonilisi valikuid, ja ka neile, kes tahavad proovida kohalikke maitseid. Hotelli a la carte restoran kasutab köögis palju kohalikku mahedat mustsõstart.

Septembris tõstame selle vägeva marja hommikusöögimenüüs aukohale. Lisaks igapäevaselt pakutavale mahedale mustsõstrajoogile on siis laual mahe sõstramoos, müsli sisse lisamiseks külmutatud marjad ja magusalaual purukook mustsõstraga.

Ka muus osas on hommikul laud rikkalik. Valikus on mitu salatit, köögiviljad, praetud muna, viinerid, kala, puder, helbed, jogurt ja mitmesugust võileivakraami. Menüü vaheldub, et hotelli külalistel oleks hommikuti vaheldust.

Pesa hotelli hommikusöögi hind on 7 eurot. Majutuja puhul sisaldub hommikusöök toa hinnas.

Juhtub sekka ka neid päevi, kui hotellis ööbib vaid paar inimest. Sel juhul valmistame hommikusöögi nende personaalseid soove arvestades.

Kui hommikusöögile tuleb külaline, kes toidutalumatuse tõttu soovib erimenüüd, siis palume sellest hotelli teavitada. Kindlasti leiab külaline ka tavapärasest menüüst üht-teist, kuid me soovime erisoovideks paremini valmistuda.