Saarte Sahver

Toodete tellimine veebist

Saarte Sahvrist leiad rikkalikult kohalike meistrite valmistatud tooteid - söödavat-joodavat saaremaist kraami, keha- ja koduhooldustooteid, käsitööd, kadakst suveniire. Kohalikku toodangut täiendab põnev mahetoodete valik kaugema kandi tootjatelt. Turgutuseks külmad ja kuumad joogid kohapeal, suvise ilmaga lauad ka õues. Väike lastenurk.

Saarte Sahver on mönus külapoe hõnguga poeke Kuressaare linnasüdames. Sahvris on pärisasjad, pärismüüjad ja omamoodi aura. Sahver pakub kohalikku ja ökokaupa.

Kohaliku saaremaise kauba riiulitelt leiab palju head-paremat kraami, mille saaremaa meistrid käsitsi hoole ja armastusega valmistanud: magusad ja soolased hoidised, mahlad, siirupid, moosid, mesi, sinepid, maitsesoolad, gurmeeäädikad, kuivatatud viljad, snäkid, teed ja ürdid, jahutooteid, kommid-küpsiseid-maiused, köögiviljad, samuti keha- ja koduhooldustooted, küünlad, viirukid, käsitöö, lai valik kadakast suveniire, kohalike disainerite rõivaid.

Ökokaupa leiab Sahvrist nii Saaremaalt kui kaugemast kandist. Sortimendis on mahetoitu, ökoloogilisi pesu- ja puhastusvahendid, ökokosmeetikat ja kehahooldustooteid, laste- ja beebikaupu, tervisetooteid, koduseid tarbeesemeid, viirukeid, küünlaid.

Poes on põnevaid leide eesti väiketootjatelt, kelle valmistatud tooteid suurpoodidest ei leia. Heaolu- ja elustiilitooteid.

Sahvris saab end ostlemise kõrvale turgutada mahla, kuuma tee või kohviga, maitsta kohalike meistrite hõrgutisi ja niisama mõnusat juttu puhuda. Kui kaubavalik silme eest kirjuks võtab, oskavad Sahvri perenaised kindlasti soovitada, kellele mida!

*
*
*
*
*