Umami

Umami on inimese viies maitsemeel, mis kokkuvõtvalt tähistab rikkalikku maitsenaudingut ning just maitserikkus on meie koha iseloomustamiseks parim viis.

Umami on inimese viies maitsemeel, mis kokkuvõtvalt tähistab rikkalikku maitsenaudingut ning just maitserikkus on meie koha iseloomustamiseks parim viis.

Umami Resto on kahe “toiduhullu” Janno Lepiku ja Kristjan Peäske teiseks toidukohaks. Meie kireks on värvirikas toit, mis onvalmistatud kvaliteetsest, värskest ja hooajalisest toorainest. Toitu tehes loeb armastus, mitte peenutsemine, seeläbi pakume ausaid ja lihtsaid, kuid maitserikkaid roogasid.

Oleme lihtsad, ent isikupärased. Teeme järjepidevalt koostööd kohalike talumeestega, kuid rõõmuga lisame gastronoomilisele kogemusele särtsu ülemere eksootikaga.Meie joogivalik pretendeerib valiku laiuse asemel originaalsusele. Värskelt pressitud mahladest käsitööõllede, hoolikalt valitud veinide ning kohapeal valmistatud napsudeni – sobiva leiame ka valivaimale maitsele. Avatud köögiga toome toiduvalmistamise restoranisaali, suvise lihalõhna toob hooaja saabudes meie hoovile tõeline söegrill.

Kujutle ennast sulnil suveõhtul istumas sõbralikus hoovis mõnusa muusika, suud vesistava söögi, ägedate jookide ning heade sõprade keskel. Täpselt selline ongi Umami!

Meie juures on ka lapsed alati teretulnud. Selleks, et väikestel põnevam oleks, on neid ootamas teise korruse mängutuba ning hoovipealne liivakast. Loomulikult oleme loonud ka maitsva lastemenüü. Naeratavaid vinkusid meilt ei leia, teenindajad naeratavad aga alati!

Umami on White Guide 2017  ja 2018 väga hea tasemega restoran.

*
*
*
*
*

Asukoht