Andri-Peedo talu ja talukohvik

Toodete tellimine veebist

Andri-Peedo talus on võimalik tutvuda tänapäevase moodsa farmiga, kus kasvatatakse kitsi ning valmistatakse kohapeal erinevaid maitsvaid kitsepiimatooteid. Talukohvikus valmivad road valdavalt kitsetalu ja kohalike mahepõllumeeste saadustest ning hooajalistest metsaandidest.

2017. aastal avati Andri-Peedo talus Eesti ja Põhja-Euroopa moodsaim kitsefarm. Lisaks valmis farmi juurde tipptasemel meierei ja ainulaadne heinakuivati. See võimaldab talul pakkuda loomadele kvaliteetset sööta, häid elutingimusi, toota maitsvat kitsepiima ja valmistada koha peal erinevaid piimatooteid.

  • EKSKURSIOONID TALUS

Tulge külla ja tutvustame: milliseid põnevaid lahendusi farmis töötamiseks kasutatakse, kuidas elavad meie kitsed, kuidas kogutakse ja kuivatatakse heina talveks, kuidas toimub töö laudas, kuidas jõuab piim pudelisse ja piimast valmistatud tooted karpi.
Vastavalt hooajale saab talus näha ka kitsetallesid.
Taluekskursioon koos giidiga kestab kuni 1,5 h.

  • TALUPOOD

Kohapeal on võimalus maitsta ja talupoest kaasa osta Andri-Peedo talus valmistatud head ja paremat.

  • ÕPITUBA

Ettetellimisel korraldame juustu valmistamise õpituba.

  • TALUKOHVIK

Avatud: R-L 12.00-22.00, P 12.00-18.00
Talukohvik on mõnus ja hubane koht privaatsete pidude, sünnipäevade vm ürituste tähistamiseks. Peakokk Riho Lindström on kokku pannud ainulaadse menüü. mis valmib kitsetalu ja kohalike mahepõllumeeste saadustest ning hooajalistest metsaandidest.

*
*
*
*
*

Asukoht