Kapteni talu

Valmistame aastaringselt kalakrõpse ja kalakonserve, mida on võimalik ka kohapealt osta. 1.maist kuni augusti keskpaigani on avatud kodukohvik, kus pakume kohalikust kalast kalaroogasid. Meilt saab tellida cateringi aastaringselt. Lisaks on meie juures võimalik laenutada vesijalgrattaid ja paate ning teha üks mõnus saun või mõnuleda kümblustünnis.

Kapteni talu on Pärnumaa rannakülas tegutsev pereettevõte, mis tegeleb kala püüdmise ning töötlemisega. Talu peremees on kalur ning värske kala tuleb tootmisse igapäevaselt otse merest. Enamus püütavast kalast töödeldakse koha peal.Tänaseks pakub perefirma kalakrõpse ja kalakonserve, mis on saadaval ka kaubanduskettides ning kapteni talu e-poes.

1.maist kuni augusti keskpaigani on avatud kodukohvik, kus saab maitsta kohalikust kalast roogasid ja nautida kaunist merevaadet. Kohvik on avatud nii möödasõitjatele kui ka suurematele gruppidele. Gruppidel palume toitlustus ette tellida.
Kapteni talu pakub lisaks ka meelelahutust korraldades kontserte ja etendusi.

Lisaks saab laenutada vesijalgrattaid, paate, torusauna või kümblustünni.

Kapteni talus on suurepärased võimalused surfaritele: kena muruplats varustuse lahti ja kinni pakkimiseks, välidušš, tualett.

*
*
*
*
*