Käsitööõlle Pruulikoda Õllevõlur

Meie kirg on valmistada tõsiselt head õlut!

Avatud: Igal tööpäeval, kuid külastuseks palume aeg kokku leppida.


Jookide puhul kehtivat õllesõprade hinnnagul samasugune reegel, mis toitude puhulgi: hoole ja armastusega värskest toorainest, essentsideta ja kunstaineteta valmistatud kooslused maitsevad kordades paremini kui masstoodang.

Julgeme lubada, et nii tõelist humalat, mitte essentse, õiget pärmi ja maitsvaid linnaseid sisaldavad õlled valmivad just meie pruulikojas.

Õllevõluri pruulikoda asub Tallinnas, Nõmmel, Kalda 7c, meil on kokku 15 000 liitrit mahutavat käärimistanke, rohkem kui kuus aastat kogemust retseptide arendamisel pruulimiseõppimisel ja klientide maitseeelistuste selgitamisel.

Omanikeks-pruulijateks on Vahur Kase ja Juta Kase-abikaasad, keda huvitab jookide valmistamine ja teadmised on omandatud Berliini VLB-s ning Olustvere Teenindus ja Maamajanduskooli joogitehnoloogia erialal õppides.

Kasvatame ise humalaid ja kasutame neid eripruulides. Me väärtustame kangust, ehedaid maitseid ning ajalugu. Meil on rohkem kui 6 aastat kogemust retseptide arendamisel ja klientide maitseeelistuste selgitamisel

Pruulikoda on avatud degustatsioonidele ja pruulimishuvilistele.

*
*
*
*
*