Kihnu Gurmee

Pakume kvaliteetsest ja värskest toorainest valmistatud 5-käigulist saaregurmee einet, mis on loodud Sinu soove arvestavalt ja meid ümbritseva elukeskkonna jätkusuutlikkust silmas pidades.

Avatud: Elamustoitlustust on võimalik tellida aastaringselt, vajalik eelnev broneering minimaalselt 7 päeva ette.


Kihnu Gurmee sai alguse perenaise jäägitust armastusest toidu ja toiduteo vastu. Päev on olnud poolik, kui sinna pole mahtunud ühtegi uutmoodi toidukatsetust või maitsetega mängimist. Ja kuigi iga toidukatsetusega ei avastata alati uut lemmikmaitset, siis iga isemoodi toidutegu on omakorda inspireeriv ning kannustab peagi taas midagi tavapärasest erinevat meisterdama. Seejuures jäädakse truuks kohalikele toidutraditsioonidele ning Eestist pärineva tooraine avarale kasutusvõimalusele. Samas ei peljata ka kaugema kandi saaduste ja kohaliku kraami ühte patta panemist, mis teebki toidumaailma oma võimaluste rohkusega niivõrd võluvaks. Seega toidupõnevus on Kihnu Gurmeele omane ja seejuures ei pelga me keerulisi töövõtteid ega ajakulukaid toidutehnoloogiaid. Toit peab olema nauditav vaadata ja suupärane süüa.

Kihnu Gurmee serveerib Kastani talus (vt Kastani majutus Kihnus) või mujal, Sulle sobivas asukohas, erilise eineelamuse, mille saad ilusa mälestusena edaspidiseks kaasa võtta.

Kihnu Gurmees:

  • pakume kvaliteetsest ja värskest toorainest valmistatud 5-käigulise saaregurmee einet, mis on loodud Sinu soove arvestavalt ja meid ümbritseva elukeskkonna jätkusuutlikkust silmas pidades,
  • serveerime ilu ja üllatusi, läbi mille loome oma külalistele lummavaid mälestusi.

Lisaks toitlustusteenusele Kihnu saarel, pakub Kihnu Gurmee toitlustust (suupisted, magusalauad, piknikulauad jne) ja sündmuspaiga stilistikateenust ka mandril.

Uuri lähemalt kihnugurmee@gmail.com.

*
*
*
*
*