KODAS siidrikoda

Toodete tellimine veebist

Kutsume sind avastama, kuidas Otepää kõrgustiku kaunite kuplite vahel teaduse ja tehnoloogia toel kohalikust toorainest maailmaklassi joogid-söögid sünnivad. Degusteeri kohapeal ja osta kaasa. KODAS restos ootavad sind ees parimad kohalikud maitsed ja avaratest akendest avanev vaade lummavatele õunapuuaedadele.

Ootame sind KODASesse – kaasaegsesse tootmis-, kaugtöö- ja külastuskeskusse. Toodame rahvusvaheliselt tunnustatud maailmaklassi käsitöösiidreid, vahuveine ning ka alkoholivabu mulliga jooke, mis on valminud meie oma õunaaedadest korjatud õuntest. Meie juures saad oma silmaga näha teekonda, kuidas õun puu otsast pudelisse saab.

KODAS restos kasutame ära nii hooajalisi pärleid kui ka omakasvatatud saadusi. Loomulikult jõuavad klaasidesse meie oma õunaaia viljade värskus ja kvaliteet ning põnevad kokteilid. Ilusa ilma korral saad naudiskleda päikeseterrassil ning mänguhimulised border-collied Scooby ja Jokker rõõmustavad väiksemaid ning suuremaid külalisi. Korraldame hubases atmosfääris õhtusööke koos vahelduvate erimenüüde ja aeg-ajalt elava muusikaga ning suvehooajal suuremaid vabaõhukontserte tuntud esinejatega.

Hoia kindlasti silma peal meie sotsiaalmeediakanalitel ja liitu kodulehel uudiskirjaga, sest vaid siis saad esimeste seas info tulevaste põnevate koolituste, töötubade, uute toodete degusteerimiste ja muu põneva kohta.


Tule külla, ootame Sind! Oleme avatud külastamiseks aastaringselt, ette broneerimisel.


Piirkonna/kvaliteedimärgised - Uma Mekk, Põlvamaa "Rohelisem märk", "Ehtne Talutoit" tunnusmärk, tunnustused konkursil Eesti Parim Toiduaine: Parim Toode Lõuna-Eesti väikeettevõttelt („Vahukass")

*
*
*
*
*