Kodukohvik Tillu ja talupood

Siinsest talupoest saab osta kohalikku kraami ja kohapeal valminud imelisi kooke- pirukaid-saiakesi koju kaasa või kohapeal nautimiseks.

Tillu on kui värske sõõm kevadist õhku, kui vanaema soojade käte pai, kui kamina paistel lesiva kassi nurrumine, kui mõnus rammestus täiskõhu tundest

Tillu on Põlva talupoe kaisus asuv mõnus kodukohvik. Pisut boheemlaslik ja suti eklektiline, samas üdini soe ning hubane. Meil on oma pagarikoda, mis küpsetab päev läbi saiakesi ja pirukaid nii, et kohvik on pidevalt head lõhna täis ning letil vastvalminud saiakesed.
Meie kuldsete kätega kondiiter meisterdab imelisi torte ja kooke, mis võtavad jalad nõrgaks ja viivad keele alla. Meie kohviku peakoka käe all valmivad mitmekesised toidud kohalikust toorainest ja üllatavatest koostisainetest ning eriliselt armastame ootamatuid lahendusi ning lihavaba toitu.

Meie juurest saad:

* pagaritooted * kringlid soolased ja magusad * tordid - pulmaatordid, erilised retseptid * koogid * lai valik küpsiseid * päevapraadi ja suppi * peoruumid kuni 40-le inimesele * grupimenüü * catering * toitlustus väliüritusele * kodukohvik väliüritusele (kohapeal küpsetatud saiakesed, rikkalik küpsisevalik, värske kohv ja tee, saia valmistamise live


 

*
*
*
*
*

Asukoht