Murimäe Veinikelder

Toodete tellimine veebist

Ehtne veinielamus väikestele ja suurtele gruppidele Lõuna-Eestis valmistatud veine nautides.

Pakume ehtsat veinielamust Lõuna-Eestis valmistatud veine nautides!

Lisaks on suvehooajal avatud suvekohvik "Ristorante La Murii" (28.05-03.09 R-P)

RINGKÄIK TALUS
Korraldame ringkäike talus koos veinide degusteerimisega. Külastuse ajal käime viinamäel ning veinikeldris, kus anname ülevaate Murimäe Veinikeldri tegemistest ja põhjamaisest viinamarjakasvatusest. Maitsmisele tulevad Eestis kasvatatud viinamarjadest ning muust eestimaisest toorainest (nt astelpaju, aroonia, kirss, rabarber, karusmari) valmistatud käsitööveinid (5 erinevat veini).
Murimäe Veinikeldri veine saab ka kaasa osta.
Ringkäigud toimuvad eesti, inglise või vene keeles. Grupi suurus 6-20 inimest.

KOOLITUSED JA TÖÖTOAD (ettetellimisel)

  • Käsitööveinide valmistamise algkursus, kus õpitakse koduveini tegemist erinevatest toorainetest ja kasutama vajalikke mõõteriistu ning lisaaineid (pärmid, peatajad, selitajad).
  • Eksklusiivne personaalse veini valmistamise töötuba, milles kujundate ise omale sobiva veini maitse. Peale veini valmimist ja pudeldamist, saadetakse vein Teile koju.
  • Töötoad Murimäe istandikus: Kevadel viinapuu istandiku rajamisest, istutamisest, sobilikest sortidest ja kevadisest lõikusest. Suvel istandiku hooldamisest, taimekaitsest, ettevalmistustöödest saagikoristuseks jne.

Meie juures on võimalik ka rentida veinikeldrit erinevateks üritusteks. Kaugemad külalised saavad jääda öömajale eksklusiivsesse veinikeldri külaliskorterisse. Korraldame Teile eheda veinielamuse koos hariva töötoa, piduliku õhtusöögi või lausa kanuumatkaga.

Murimäe Veinikeldri paketti "Murimäe käsitööveinide degustatsioon ja sobitamine kohaliku toiduga", kursust „Käsitööveinide valmistamise algkursus” ja „Personaalse veini valmistamise õpituba” on tunnustatud ökoturismi kvaliteedimärgisega EHE (Ehtne ja Huvitav Eesti).

*
*
*
*
*