Pädaste Mõisa Restoran Alexander

Restorani Alexander maitsvad road on inspireeritud Muhu ning ümberkaudsete Põhjala saarte köökide tavadest.

Avatud: Restoran avatud aprillist oktoobrini eelneval broneerimisel.


Restoran Alexander asub mõisa Härrastemaja keskseimal ja auväärseimal kohal. Elegantselt vaba restorani kaunis ruumijaotus ja kõrged laed avavad vaate päikeselisele talveaiale ning iidsetele puudele mõisapargis.

Restorani Alexander meeskond pakub Põhjala saarte köögi maitsvaid roogasid, mis inspireerituna Muhu ning ümberkaudsete Põhjala saarte köökide tavadest, väärtustab samaaegselt kohalikke traditsioone ja erinevate aastaaegade mitmekülgseid maitseid.

Alexander restorani esindusmenüüks on seitsmekäiguline Saarte degustatsioonimenüü. Menüü road vahetuvad pikema aja jooksul ning vastavalt hooajale. Lisaks seitsmekäigulisele Saarte degustatsioonimenüüle on valikus ka neljakäiguline Table d'Hôte menüü. Mõistagi tugineb ka see menüü Põhjala saarte köögi maitsetele ning pakub igapäevases muutumises roogade valikut.
Lõunasöögivalikust leiate kahe- ja kolmekäigulise menüü, mis valmistatud lõunaeinele kohases mõnevõrra lihtsamas ja kergemas võtmes.

Pädaste köögi meeskond valmistab igapäevaselt värskeimast toorainest päeva parimad valikud, kindlasti teavitage meid eelnevalt aga oma erisoovidest ja dieetidest. Alexander restoran on avatud lõunasöögiks ajavahemikus 13.00 kuni 15.00, viimased tellimused võtame kööki kell 14.30.
Individuaallaudu saab õhtusöögiks broneerida vahemikus 19.00 – 21.30, köök võtab viimase tellimuse kell 21:30; Saarte Degustatsioonimenüü puhul 19.00 – 20.00.

Palume eelnevalt laua reserveerida.

Restoran Alexander on White Guide 2022 reisijuhi meistritasemega restoran.

*
*
*
*
*

Asukoht