Piesta Kuusikaru talu

Toodete tellimine veebist

Piesta Kuusikaru tallu oled oodatud aastaringselt - korraldame ekskursioone ja degusteerimisi, tutvustame talu ajalugu ja tänapäeva, degusteerida ja kaasa osta saab Piesta tooteid ja teisi Pärnumaa maitseid. Talukohvik on suvel avatud kindlatel päevadel, muul ajal eelneval kokkuleppel. Võta ühendust ja tule külla!

Avatud: aastaringselt eelneval kokkuleppel.


Piesta Kuusikaru talu ootab külla kõiki, kellele pakuvad huvi kohalik toit ja haaravad lood. Soomaa veerel, täpsemalt Vändra metsas Pärnumaal, kohtuvad kaasaegne talutootmine, rikkalik kultuuripärand, mõnusad maitsed ja lahke pererahvas.
Talukohvikus ja poes saad maitsta ning kaasa osta Piesta tooteid, mis on võitnud auhindu mitmetel konkurssidel. Samuti korraldame kooskokkamisi ja õpitubasid.

Juttu jätkub siin kauemaks - heameelega avame külalistele väiketootmise telgitaguseid, tutvustame noort maheõunaaeda, keskkonnasõbralikku majandamist ja Soomaa turismipiirkonda. Rõõmuga räägime 1868. aastal rajatud esivanemate talu ajaloost, mis on õieti lugu Eesti rahvuse kujunemisest ning muuhulgas kuulete papa Jannsenist, Juhan Liivist ja Joosep Tootsist.

Täpse programmi paneme kokku sinu soovidest lähtuvalt. Kirjuta meile või helista 5089 589 ja lepime aja kokku!

*
*
*
*
*