Purtse Pruulikoda

Toodete tellimine veebist

Käsitööõlu Metsikust Idast - Metsikus Idas tuleb ühiselt tegutseda.

Avatud:
Purtses asuv Purtse Pruulikoda ja Mekituba on külastajatele avatud vaid ettetellimisel.
Tallinnas Purtse Telliskivi Tap Room on avatud teisipäevast laupäevani.


Käsitööõlu Metsikust Idast - Metsikus Idas tuleb ühiselt tegutseda. Sestap panid kolm sõpra seljad vastakuti ja hakkasid Purtse kindluse vanas sepikojas õlut pruulima. Nende püha soov oli teha nii head õlut, et meel läheb nukraks, kui see hakkab klaasist otsa saama.

Purtse Pruulikoja õlut saab kaasa osta ja degusteerida Purtse Pruulikoja Purtse Mekitoas ja Tallinnas Telliskivi Tap Roomis. Samuti on võimalik Purtse õlut tellida e-poest.

Purtse Pruulikoda on võimalik külastada tuuri käigus ning enne või peale tuuri saab aega veeta hubases mekitoas. Pruulikoja tuurid toimuvad vaid ettetellimisel. Tuuri jooksul saavad külalised teada, miks õllesõprade seas nüüdseks väga hinnatud Purtse õlut just Purtses tegema hakati, miks projekti eestvedajate valik üldse õlletegemisele langes, mis oli pruulikoja ajaloolises hoones varem ja millised on ettevõtte plaanid lähitulevikuks. Õllemeistrite jutu saateks jõuab iga külaline soovi korral degusteerida nelja sorti õlut. Tuure korraldame gruppidele suurusega alates 10 osalejast. Tuuri hinnaks on 150 €. Iga järgneva osaleja maksumus 15 €. Soovi korral viime läbi tuure ka väiksematele gruppidele, kuid sellisel juhul on miinimum tasu 150 €. Tuur kestab ca 1 tund. Samuti on võimalik rentida mekituba ürituste korraldamiseks. Vaata lisa: https://www.purtsepruulikoda.ee/

Võtke meiega ühendust ja paneme plaanid paika!

*
*
*
*
*

Asukoht