Saaremaa I Veinitehas ja Ideafarm

Toodete tellimine veebist

Oleme Saaremaa esimene veinitehas, kes valmistab veini peaaegu kõigest. Korraldame ka õpitubasid, tulge ja avastage!

Avatud: Tehasepood avatud tööpäevadel 09.00-16.00.
Õpitoad toimuvad vastavalt kokkuleppele ka muul ajal. Broneerimine ja lisateenuste ning tegevuskoha kokkuleppimine telefoni teel.


SAAREMAA I VEINITEHAS
Veinitehas loodi 2009 aastal ja kuulub Ideafarmi kaubamärgi alla, mida haldab Metakor OÜ, mis on seni tuntud siirupite, keediste ning äädikate valmistamisega. Veini valmistamise kogumaht on aastas 15 000 liitrit. Veini valmistatakse kodumaisest toorainest (marjadest, puuviljadest ja rabarberitest jne), lisaks maitsvatele puuvilja- ja marjaveinidele valmistatakse ka näiteks ürdi, porgandi, tomati ja meeveine, samuti mahe veine ja napse nii ürtidest kui viljadest. Tahame taaselustada ajaloolisi retsepte ja kaubamärke.

Oleme Saaremaa esimene veinitehas, kes valmistab veini peaaegu kõigest. Valikus on nõgese-, tomati- ja tammeleheveinid, aga ka palju muid põnevaid marja ja puuviljaveine ning maitseid mida eestimaine tooraine pakub. Parima rüüpe valmistamiseks kasutame uhkelt oma paarikümneaastase käsitöötoidu, siirupite, mahlade ja ürdisegude valmistamise oskusi ning kogemusi. Õpitoas maitseme alternatiiv- ja rusticveine, räägime veinist rahvapärimuses ja meditsiinis ning selle kasutamisest toidus. Veinitehase õpitoad toimuvad eelregistreerimisega.

ALTERNATIIVVEINI DEGUSTATSIOON
Kliendi valikul 10 erineva erilise veini ja soovi korral ka teiste Ideafarmi toodete degusteerimine kuni 10le inimesele. Kokkuleppel on võimalik korraldada degustatsiooni ka kliendi juures lisatasu eest.
NB! Vanusepiirang veini degusteerimisele on 18 eluaastat.
Kestvus ca 2 tundi

Meie tooted saadaval ka e-poes!

*
*
*
*
*