Saksa Talupood-Kohvik

Saksa Talupood - kohvik pakub piirkonna taludes ja väikeettevõtetes toodetud toidutooteid sh. ka traditsioonilist Saaremaa taluõlut ning laias valikus käsitööd.

Avatud: E-L 9.00-18.00, P 10.00-16.00


Saksa talupood-kohvik pakub piirkonna taludes ja väikeettevõtetes toodetud toidutooteid sh. ka traditsioonilist Saaremaa taluõlut ning laias valikus käsitööd.

Suvemenüüs on olulisel kohal värskest ja valdavalt kohalikust toorainest käsitööna valminud itaalia tüüpi kohvikujäätis. Kuidas maitseb jäätis, mis ei ole tehtud tehases vaid koduses köögis ning kuhu on pandud rikkalikult kohalikke tooraineid, meistri hoolt ja osavust? Lisaks käsitööjäätisele saab suvel avatud õueterassil nautida kohapeal valminud soolaseid ja magusaid küpsetisi ning vaadata loomi.

ÕPITOAD
Saksa Talupood on külastuskohaks õpilastele ja väljasõidu kohaks täiskasvanutele! Siinsetes töötubades saab nii suur - kui väike huviline valmistada oma kätega midagi põnevat - olgu see siis südamesai sõbrapäevaks sõbrale või vastlakukkel emale - vanaemale. Või hoopis omavalmistatud jäätis!
Saksa Talupoe poolt korraldavatest õpitubadest saab osaleda eelnevalt sobiva aja kokkuleppimisel.

Tule ehtsasse talupoodi juttu puhuma, kohaliku kaubaga varusid täiendama ja meelt magusaks maitsma!

*
*
*
*
*

Asukoht