Tamme Talu Ürdiaed

Toodete tellimine veebist

Tamme talus on väga liigirikas maitse-, lõhna- ja ravimtaimede kollektsioonaed.

DEGUSTEERIMINE
Tamme talus on väga liigirikas maitse-, lõhna- ja ravimtaimede kollektsioonaed, kus toimuvad perenaise juhatusel aiaringkäigud külastajatele. Külastuse juurde saab ette tellida perenaise küpsetatud ürdipirukat ja ürditeed. Kõikidest talus kasvatatud aiasaadustest valmistatakse kohapeal maitsvaid ja ainulaadseid tooteid. Valikus on ürdisegud, ürditeed, maitsesoolad, vürtsmoosid, gurmeemoosid, ürdiõlid. Kohapeal saab degusteerida erinevaid tooteid talu tootevalikust.

Maist oktoobrini on avatud hubane aiakohvik, kus pakutakse turgutuseks Tamme talu teed, kohvi ja karastusjooke.

TALUPOOD
Tamme talus kasvatatakse ja töödeldakse maitse, lõhna- ja ravimtaimi, tšillipipart, maitseköögivilju ja marju. Kõikidest kasvatatud aiasaadustest valmistatakse talus kohapeal maitsvaid ja ainulaadseid tooteid. Valikus on ürdisegud, ürditeed, maitsesoolad, vürtsmoosid, gurmeemoosid, ürdiõlid.

TOIDU ÕPITOAD
Silmaringi kutsutakse laiendama erinevates õpitubades alates taimede kasvatamisest, kasutamisest, konserveerimisest ja kuivatamisest.
Õpitoad ja grupikülastused tuleb eelnevalt kokku leppida perenaisega telefonitsi.

Tamme Talu Ürdiaia paketti „Jalutuskäik Tamme talu ürdiaias koos perenaisega“ on tunnustatud ökoturismi kvaliteedimärgisega EHE (Ehtne ja Huvitav Eesti).

*
*
*
*
*

Asukoht