Toidupada

Perenaine ootab külla Otepää mägede vahele neid, kellele meeldib maamiljöö, looduslik privaatsus ning hea ja lihtne eestimaine toit kohalikust värskest toorainest.

Avatud: Toidupada on aastaringselt avatud eelneval broneerimisel. Suvekohvik on avatud kindlatel kuupäevadel 12.00-20.00.


Õdus Toidupada hoov loodukaunis kohas sobib kõikideks sündmusteks, mida soovite koos oma lähedaste või sõpradega tähistada ning hiljem hea meelega meenutada. Perenaine ootab külla Otepää mägede vahele neid, kellele meeldib maamiljöö, looduslik privaatsus ning hea ja lihtne eestimaine toit kohalikust värskest toorainest.

Toidupada aidamajas saab keha kinnitada eelneval broneerimisel. Soovi korral saavad Toidupada külalised ka ööbima jääda, et järgmisel hommikul linnulaulu saatel ärgata ja nautida kohvi väliköögi terrassil.

Toidupada pakub aastaringselt eelneval broneerimisel elamustoitlustust nii sise- kui välitingimustes Teie poolt valitud kohas.

Suvekohvik Toidupada pakub elamustoitlustust looduse keskel. Pakutakse potis podisevat naadisuppi ja suus sulavaid kooke. Kaasa saab osta küpsetatud leiba.

*
*
*
*
*

Asukoht