Ugandi Resto

Roogade valmistamisel kasutame värsket ja kvaliteetset ning eelistatult kodumaist toorainet.

Avatud aastaringselt P-N 10-22 / R&L 10-24.


Ugandi Resto – Otepää südames!

Oleme 20 aastat seisnud hea selle eest, et iga sisseastuja tunneks end lahkudes vähemalt grammi võrra õnnelikumana. Ugandi Resto on maitsvate toitude, meeldiva teeninduse ja stiilse interjööriga vaba aja restoran. Roogade valmistamisel kasutame värsket ja kvaliteetset ning eelistatult kodumaist toorainet. Valmistame maitset ja kvaliteeti ülistavaid toite ning täidame kõhtu.

Valikus on näiteks nii Itaaliapärased pizzad ja pastad, kui ka kohalik Karilatsi forell ja Andri-Peedo Talu kitsejuust. A la carte`st leiab veel suuri ja uhkeid burgereid, vahemere stiilis salateid, klassikalisi restoranidesserte ja palju muud maitsvat. Lisaks traditsiooniliselt laiale joogivalikule leiab valikust käsitööõllesid, kohalikust viinamarjatalust pärit veini, Otepää metsadest pärit hapendatud kasemahla ning rahvusvaheliste auhindadega pärjatud piirkonna käsitöösiidreid.

Restorani nimi tuleneb ühest jõukamaimast Eesti muinasaja maakonnast Ugandi, mille keskuseks oli Otepää. Interjöör hoiab au sees piirkonna rikkalikku ajalugu ja iseloomustab tänapäeva Otepääd. Ugandi Resto II korrust võib nimetada ka Eesti lipu toaks. Otepää on Eesti sinimustvalge lipu hälliks ning austusega oleme terve korruse pühendanud rahvuslipule.

Lapsed on meie juures alati oodatud. Maitsva kõhutäie saavad nad valida päris enda menüüst ning toitu on võimalik oodata mängunurgas mängides, kus igav neil juba ei hakka. Suveaias saavad pisemad kiikuda, turnida ja mängida liivakastis. Ugandi Resto kannab märgist „Peresõbralik restoran"

Resto suveaed on Otepääl suurim. Suveaed (mahutab 150 inimest) pakub vahetut lähedust Otepää imekauni loodusega ning II korruselt (mahutab 80 külalist) saab nautida imekaunist vaadet nii Otepää keskväljakule kui ka ajaloolisele Otepää Linnamäele ning kirikule.

*
*
*
*
*