Wösel

Toodete tellimine veebist

Väiketöötja tootevalikus peamiselt õunasiidriäädikad ning uue tootena ingveri-mee-sidruni Shrub.

Wösel on Saaremaal tegutsev toidu- ja tervisebränd. Meie eesmärk on kasutada võimalikult palju kohalikku puhast toorainet ning pakkuda uusi ning põnevaid maitseid teadlikule ning tervisest lugupidavatele inimestele.

Meie tootevalikust leiate mitmekülgsete kasutusvõimalustega joogipõhjasid Shrub, millest on võimalik valmistada suurepäraseid külmasid ja kuumasid jooke. Shrubid on valmistatud külmpressitud mahladest, millele on lisatud vürtsiks ingverit või värskuseks piparmünti, pisut õunasiidriäädikat ning mett või muid magustajaid. Pakume koostöös TalTechiga välja töötatud vitamiinirohkeid terviseshotte, käsitööna valminud õunasiidriäädikaid ning kuivatatud maiused, millele ei ole lisatud suhkruid.

Tootevalikus on ka kaks käsitöödestillaati, mis kannavad mõlemad Söul brändi nime. Õuna-ingverinaps on õunadestillaat, mille maitset rikastavad saaremaine õun, ameerika tamm ning pisut ingverit. Söul London Dry Gin on hetkel meie uusim toode, mis nägi ilmavalgust 2021. aasta novembris. Tugevalt positiivse tagasisidega džinni maitsenüansse rikastavad ning seovad 12 erinevat maitsetaime. Värskete tsitrusenootidega Söul džinni maitse muudab eriliseks rohke saaremaine õun ning kerge kadakas.

Hetkel meil puudub päris oma kindel degustatsiooniruum, aga korraldame degustatsioone vastavalt tellimustele erinevates kohtades või oma esinduspoes.


Esinduspood / avatud aeg

Esinduspood asub Lossi 5, Kuressaare ning on avatud E-R 11-17:00.

*
*
*
*
*